Meny Lukk

Padleting for Norges padleforbund – Vil DU være med å representere klubben?

5-6 april er det Padleting for Norges padleforbund. På padletinget velges medlemmer i styret i Norges padleforbund for de neste 2 årene. I tillegg behandles saker tilsvarende som for BSI sitt årsmøtet, men i et litt større format. Som en klubb med over 100 medlemmer kan vi sende 3 representanter til tinget. Disse vil alle ha stemmerett på tinget. Er det noen av våre medlemmer som ønsker å reise på tinget og representere BSI Padling?
Tinget starter med oppmøte 17:00 fredag 5 april og varer til ettermiddagen 6 april. Reisekostnader og overnatting dekkes av klubben (men den enkelte må legge ut selv og så få det refundert).
Påmeldingsfristen og fristen for innmelding av saker til tinget er 8 mars, førstkommende fredag. Beklager at vi er litt sene med denne invitasjonen, men jeg må ha tilbakemelding senest fredag 12:00 fra medlemmer som ønsker å reise på tinget.
Per i dag er et av klubbens medlemmer også styremedlem i NPF (Bente Solberg).
Se mer informasjon og tingdokumenter på padling.no:
http://padling.no/norges-padleforbund/tingdokumenter/tingdokumenter-2019/ Mvh Anja Rydning Leder BSI Padling

Innlegget Padleting for Norges padleforbund – Vil DU være med å representere klubben? dukket først opp på BSI Padling.